Publikohet kënga “Monotonia” nga 2 Ton dhe Nego

Reperi ferizajas, Arton Avdyli i njohur me emrin skenik 2Ton, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Monotonia”, mban titullin kënga e re nga 2Ton në bashkëpunim me Negon.

Melodinë dhe tekstin e ka bërë  2Ton dhe Nego, ndërsa masterizimin e këngës Don Gima.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “N’Pik Creative”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button