Publikohet kënga Shkurtës dhe Ilirit, ja kujt i dedikohet

1 min read

Këngëtarët Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri i kanë bashkuar forcat për realizimin e një projekti të përbashkët muzikor.

”Azem Behluli”, titullohet kënga e re e dyshës e cila i dedikohet dëshmorit, Azem Behlulit.

Kënga është me motive patriotike dhe është finalizuar me videoklip.

Ndonëse artistët kanë kënduar së bashku në shumë raste, kjo është hera e parë që kanë realizuar një projekt muzikor së bashku me videoklip./21Media