Publikohet “Më fal” nga Dafina e Majk

1 min read

Artistët shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Majk, sollën projektin e tyre të parë bashkëpunim “Më fal”.

Gjithashtu, këtij projekti i është realizuar videoklipi, ku si Dafina ashtu edhe Majk kanë ndarë kohë ma parë fotografi nga xhirimet dhe duket se janë përkujdesur deri në detajin e fundit, ashtu siç dijnë të dy.

Me tekst nga Majk dhe Elinel, për videon është përkujdesur Sekuencë.

Sekuencë nga videoklipi veçse ishte publikuar në Instagram. Dëgjojeni të plotë në Youtube./21Media

Linku i këngës këtu.