Publikohet “Si kalama” nga Besa dhe Lyrical Son

1 min read

Është publikuar projekti më i ri muzikor nga Besa Kokëdhima dhe Lyrical Son.

“Si kalama” titullohet kënga e cila solli bashkë dy artistët.

Ky është dueti i parë i dyshes.

Kënga është realizuar me videoklip, ndërkaq teksti është shkruar nga Besa, Lyrical Son dhe Petrit Sefaj.

Kënga është tashmë në çdo platformë digjitale./21Media