Publikohet traileri i sezonit të 5-të të “La Casa de Papel”

1 min read

Netflix ka bërë të ditur përmes një postimi në Twitter se është publikuar traileri sezonit të pestë të “La Casa de Papel”,“Money Heist”.

Kjo seri e “Money Heist” është pritur mjaft shumë nga të gjithë shikuesit e “La Casa de Papel”, e gjithashtu do të jetë sezoni i fundit i dramës së shumëpëlqyer.

Tutje, seritë e famshme kanë fituar çmime të ndryshme, duke përfshirë çmimin “Seritë më të mira dramë”, në Emmy Awards.

E pestë dhe e fundit, sezoni i “Money Heist” do të ndahet në dy pjesë, pesë episodët e parë do të lansohen më 3 shtator dhe të tjerët më 3 dhjetor./21Media