Halimi: Në ditët e para të qeverisjes do të fillojmë me projektin e riciklimit të mbeturinave

1 min read

Kandidatja e LDK-së për kryetare të Ferizajt, Sibel Halimi sonte deklaroi se shumica e fshtrave të Ferizajt ballafaqohen me problemin e mbeturinave dhe shtoi se kjo çështje duhet të jetë prioritet.

Ndër të tjera, Halimi tha se në ditët e para të qeverisjes do të fillojnë me projektin e riciklimit të mbeturinave./21Media