Rauli në Real Madrid?

Ai ka thënë se do të donte të punonte në Real Madrid

Raul Gonzales ka folur për mundësinë e tij të punësimit në Real Madrid.

Ai ka shuar zërat e shkuarjes së tij te gjiganti katalunas, Barcelona për të marrë rol drejtues duke thënë se nga qershori do të jetojë në Madrid.

“Do të doja të punoja në Real Madrid, do të flasim për të shikuar se si unë mund t’iu ndihmojë. Dhe, ‘Hala Madrid’ nëse dikush ka ndonjë dyshim… asgjë më shumë”, ka thënë Raul.

Ndryshe, ai ishte një ndër futbollistët më të mirë në histori të Realit./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button