Real Madrid dëshiron t’i sigurojë shërbimet e Jude Bellingham

Jude Bellingham është në radarin e Real Madridit.
Bellingham i “Tre Luanëve” pati një Kupë Bote drithëruese në Katar dhe peshat e rënda spanjolle po shtojnë përpjekjet e tyre për të nënshkruar me të.
Media të shumta angleze kanë raportuar se Liverpool ka mbetur prapa në garën për të nënshkruar me Bellinghamin dhe 19-vjeçari aktualisht po i jep përparësi peshave të rënda spanjolle./21Media

Back to top button