Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani ka një lajm të mirë për fansat saj.

Këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjellë projektin e saj të radhës, pjesë e së cilit do të jetë edhe vëllau i saj, Nexhat Osmani.

”Kenge e re klip i ri”, ka shkruar Remzija në Instagram krahas fotografive të postuara.

Ndryshe, projekti i fundit i Remzie dhe Nexhat Osmanit është ”Amaneti”, e cila është publikuar më 21 prill të këtij viti./21Media