Remzia e Nexhati me projekt të ri

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani ka një lajm të mirë për fansat saj.

Këngëtarja ka paralajmëruar se do të sjellë projektin e saj të radhës, pjesë e së cilit do të jetë edhe vëllau i saj, Nexhat Osmani.

”Kenge e re klip i ri”, ka shkruar Remzija në Instagram krahas fotografive të postuara.

Ndryshe, projekti i fundit i Remzie dhe Nexhat Osmanit është ”Amaneti”, e cila është publikuar më 21 prill të këtij viti./21Media