Remzie Osmani gjyshe për herë të dytë

Sot ka festë në familjen e Remzie Osmanit. Djali i saj, Hami feston ditëlindjen dhe sigurisht që urimi nga këngëtarja nuk ka munguar.
Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja e ka uruar djalin me fjalët më të mira.
“Dashuria ime për ty është shumë më e madhe se sa mund të mbaj zemra. Jam e bekuar me ty,dhe gjithmonë arrin të më bësh nënën më të lumtur në botë!
Gezuar dtl 100 vite të lumtura Hami”, ka shkruar Remzia në Instagram ku ka publikuar edhe një fotografi bashkë me Hamin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Në këtë ditë të veçantë, djali i Remzies ka njoftuar se po bëhet baba për herë të dytë. Hami është martuar me Gëzimen në vitin 2019, ata janë prindër të një vajze, kurse tani janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__)

 

Back to top button