Rihanna dhe A$AP Rocky zbulojnë fotografitë e para të djalit të tyre të porsalindur

Rihanna dhe A$AP Rocky ndanë një imazh të rrallë të djalit të tyre me një fotosesion ekskluziv familjar të publikuar më 19 shtator 2023. Çifti e ka quajtur fëmijën e tyre të porsalindur Riot Rose Mayers, sipas Los Angeles Times.

Të dy mirëpritën fëmijën e tyre të parë RZA Athelston Mayers më 13 maj 2022. 1RZa u bë me një vëlla më 3 gusht 2023, përcjell portali rtv21.tv

Pamjet nga fotosesioni i fundit janë bërë virale në internet, me fansat që shprehin emocionet e tyre për familjen katër anëtarëshe.

A$AP Rocky dhe Rihanna realizuan fotosesionin e tyre familjar nga fotografi i famshëm Miles Diggs, i cili postoi fotot në faqen e tij në Instagram më 19 shtator 2023.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miles Diggs (@diggzy)

Në foto, A$AP Rocky shihej me një këmishë ngjyrë jeshile dhe një bluzë të bardhë të shoqëruar me xhinse. Rihanna kishte veshur një xhaketë xhins me flokët e saj të ngritur në kaçurrela të lirshme.

Çifti mbante me radhë fëmijët e tyre teksa pozonin para një makine. Në njërën prej fotove, Rocky shihet duke mbajtur RZA mbi supe, ndërsa Riri mban Riotin e vogël dhe ecën pas tyre./21Media

Back to top button