Rihanna fotografohet për herë të parë pas lindjes së djalit

Rihanna është fotografuar për herë të parë pas lindjes. Ajo është parë në West Hollywood të enjten, përcjell portali rtv21.tv
Këngëtarja 34-vjeçare kishte veshur një këmishë të gjërë gri dhe pantallona të zeza, të shoqëruara me syze dielli, një palë vathë vezullues, gjerdan me zinxhirë të shumtë ari. , dhe flokët i kishte të mbledhura. Edhe pse ishte pa të dashurin dhe foshnjën gjatë shëtitjes, raportet thonë se ajo, partneri A$AP Rocky dhe djali i tyre janë të shëndoshë e mirë dhe të lumtur.
Një burim i afërt me çiftin i tha People , “Rihanna është mirë. Ata janë shumë të emocionuar që janë prindër. Rihanna tashmë është një nënë e mrekullueshme”, tha burimi./21Media

Back to top button