Rikthehet Arba, grimeri kosovar transformon veten

 
Grimeri i njohur kosovar, Arbër Bytyqi, ka transformuar veten në femër.
Një transformim të tillë grimeri e kishte bërë edhe kohë më parë dhe kishte rrëmbyer vëmendje të madhe.
Grimeri me videon që ka publikuar sot, ka treguar se Arba është rikthyer dhe kjo me rastin e festës së “Halloween-it”.
“Arba është rikthyer! Halloween. Edicion Special. Unë mund t’i bëjë të dyja”, ka shkruar Arbër Bytyqi krahas videos, ku mund ta shihni para dhe pas ndryshimit./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua)

Back to top button