Rita dhe Fidani me këngë të re

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita dhe Fidani kanë një lajm të mirë për fansat e tyre në prag të festave të fundvitit.

Ata së shpejti do të sjellin një projekt të ri muzikor, për të cilin kanë treguar përmes rrjeteve sociale, shkruan rtv21.tv

Rita e Fidani nuk kanë zbuluar ndonjë detaj tjetër veç se kjo këngë do publikohet nesër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)

 Kujtojmë se, në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023 vazhdimisht po publikohen këngë të reja nga këngëtarët e njohur./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button