Zvcira përsëri kalon në eprësi

Në minutat e parë të pjesës së dytë Zvcira ka shënuar golin e tretë.
Golin e tretë për Zvicrën e shënoi Remo Freuler në minutën e 48-të pas një aksioni mjeshtëror të nisur natyrisht nga Xherdan Shaqiri.
Golat për Zvicrën i shënoi Xherdan Shaqiri dhe Breeel Embolo. Aksionin e nisi Shaqiri, ndërsa Embolo shënoi nga afërsia./21Media

Back to top button