Rita Ora rikthehet si anëtare e jurisë së “The Voice Australia”

1 min read

Tashmë është konfirmuar, këngëtarja shqiptare Rita Ora do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice Australia” – 2022 dhe kjo u bë e ditur nga Channel Seven.

Guy Sebastian, Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Rita Ora, të katër do të jenë pjesë e jurisë përsëri.

Pavarësisht spekulimeve se Rita nuk do të ishte sërish pjesë e jurisë, të gjitha ranë poshtë kur ajo tha se mund të rikthehet për t’u ribashkuar me “familjen e saj të gjerë” vitin e ardhshëm.

“E dua shumë Australinë dhe është privilegj që të jem pjesë e një show që të ndryshon jetën”, tha Ora.

Kujtojmë se, Bella Taylor Smith, e cila ishte pjesë e ekipit të Guy, fitoi sezonin e fundit./21Media