Ronaldo i jep fund dilemave rreth divorcit me Georginan

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo ditëve të fundit kanë qenë pjesë e pandashme e mediave rozë.

Mediat spanjolle kanë raportuar se çifti po kalon një periudhë të vështirë në lidhjen e tyre.

Por, përmes një postimi në rrjetet sociale, Cristiano ka shuar heshtjen rreth këtyre lajmeve. Ai në fotografinë e fundit shfaqet duke shkëmbyer një puthje me partneren e tij./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Back to top button