Rrahu gruan, arrestohet burri në Viti

Një burrë në Viti është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.
Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, e deëmtuara është shtetase e Shqipërisë dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.
Rasti është raportuar dje rreth orës 18:10 në Polici.
Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button