Prizren, rrihet kunatat mes vete

Një grua është ankuar se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar fizikisht nga kunata e saj.
E dëmtuara ka refuzuar tretmanin mjekësor.
Rasti ka ndodhur në Prizren.
Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, me vendim të prokurorit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button