RTV21 live nga Brukseli

Në Bruksel sot nga ora 10:30 është paraparë të nis takimi i nivelit të lartë të dialogut Kosovës-Serbi me ndërmjetësimin e BE-së.
Ekipi i RTV21 po qëndron në Bruksel, prej nga po raportojnë se delegacioni i Kosovës dhe i Serbisë ende nuk kanë mbërritur në vendin ku do mbahet takimi./21Media

Back to top button