Ryva Kajtazi shkëlqen në fustanin e bardhë

Njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është Ryva Kajtazi.
Ajo komentohet shumë për elegancën që e shfaq në çdo videoklip dhe çdo paraqitje skenike.
Bukur dhe elegante shfaqet edhe në imazhet që i publikon në rrjetet sociale.
E veshur me një fustan të bardhë Ryva shfaqet mahnitëse në fotografitë e fundit në Instagram./21Media

Back to top button