“Sa mirë po dokesh” publikohet sonte

1 min read

Artistët, Bardhi, Eaz dhe Xen do të publikojnë sonte bashkëpunimin e paralajmëruar ditë më parë “Sa mirë po dokesh”.

Ky projekt ishte paraparë për tu lansuar ditën e mërkurë në orën 14:00, por Bardhi bëri të ditur se kënga publikohet sonte në ora 20:00.

Ky është bashkëpunimi i parë i treshes.

Ndërkohë, Bardhi është duke punuar në albumin e ri dhe kjo këngë është e katërta e albumit. E po ashtu, i njëjti liston një numër këngësh solo e bashkëpunime të cilat shënuan sukses të madh për artistin nga Kumanova./21Media