Sabri Fejzullahu e Sinan Vllasaliu: 40 vjet bashkë në skenë e në jetë

Shoqëria e mirë konsiderohet si diçka e shenjtë në jetë. E këtë padyshim se e dëshmon shoqëria mes dy emrave të njohur të skenës shqiptare, Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut.

I keni parë bashkë edhe në skenë, por ata janë të pa ndarë edhe në përditshmëri. Dyshja kanë njoftuar se shoqëria mes tyre lindi para 40 vjetve.

”Me Sabrianon 40 vjet bashkë në skenë e në jetë”, ka shkruar Sinani në Instagram ku ka publikuar një fotografi me Sabriun. Edhe ky i fundit me po të njëjtin mbishkrim ka publikuar një fotografi të përbashkët.

”Dy Shokë” titullohet dueti i fundit i dyshes, të cilën e sollën vitin e kaluar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button