Sabri Fejzullahu thotë “Jeta pa ty”

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Sabri Fejzullahu sonte publikoi projektin e radhës. Kënga titullohet “Jeta pa ty”, të cilën artisti e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv
Tekstin e këngës e shkroi Ilir Berani, për muzikën dhe orkestrimin u përkujdes Wirusi.
Ndërsa, videoklipi i projektit “Jeta pa ty” u realizua nga MaxProduction./21Media

Back to top button