Sanchez është kthyer në një problem për Interin

Interi kërkon të largojë me çdo kusht Alexis Sanchezin. Skuadra e Serie A , e cila së fundmi arriti një marrëveshje me Arturo Vidal për të ndërprerë kontratën e tij, ka provuar të njëjtën qasje me Sanchez, por sulmuesi refuzoi një ofertë prej 4 milionë eurosh.
Sanchez ka refuzuar klube si Villarreal, Marseille dhe Galatasaray që i janë afruar.

Back to top button