Selimi: Publikone datën e zgjedhjeve

Gjatë seancës plenare në Kuvendin e Kosovës

Deputeti në radhët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi në fjalën e tij gjatë seancës së jashtëzakonshme që po mbahet e bëri një pyetje dhe kërkoi që të mos zgjatët shumë.

“Nisi fushata, nëse nuk paska nisë ma herët?”, pyeti Selimi.

Ai kërkoi më këtë rast të del në votim mocioni duke mos e zgjatur. “Bëne publike datën e zgjedhjeve dhe fushatës takohemi atje”, tha ai./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button