Selvija për motrën e Shpatit: Më është bërë edhe mua motër

1 min read

Gruaja e Shpat Kasapit, Selvije Jao është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një fotogarfi së bashku me motrën e Shpatit teksa i ka dedikuar disa fjalë të veçanta kunatës së saj.

”E lumtur që e kam Jehonen ne jeten time,eshte motra e Shpatit por prej fillimi me eshte bere dhe mua moter”, ka shkruar Selvija.

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë të martuar dhe së bashku kanë një djalë të quajtur Roel./21Media