Shakira udhëton me dy fëmijët për pushime në Romë

Shakira dukej në humor të lartë teksa shijoi momente me djemtë Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë vjeç, të enjten.
Familja kanë qenë për pushime në Romë dhe kanë vazhduar vizitat e tyre së bashku, teksa kanë vizituar Koloseun.
Ndërsa zakonisht është në qendër të vëmendjes, këtë herë Shakira ishte pas kamerës teksa shkrepi fotot e djemve të saj në monument.
Koha e Shakirës me djemtë e saj përkon me të njëjtën kohë kur ish-i dashuri i saj, Gerard Pique nisi pushimet me të dashurën e re të tij, Clara Chia./21Media

Back to top button