Shenjëtari Drilon Ibrahimi, i kënaqur me rekordin personal dhe shtetëror (Video)

1 min read

Shenjëtari që përfaqësoi sot Kosovën në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”, Drilon Ibrahimi, përfundoi garat në pozitën e 46 në shenjëtari sportive. Ai u shpreh i kënaqur sepse arriti një rekord personal dhe shtetëror./21Media