Shikoni stilin e ri të flokëve të Rita Orës

1 min read

Këngëtarja me famë botërore dhe me prejardhje shqiptare, Rita Ora shpesh poston fotografi nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, artistja ka bërë një ndryshim përsa i përket dukjes. Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve.

”I dua këto flokë”, ka shkruar Rita krahas fotografive të postuara në ”InstaStory”.

Kujtojmë që, një javë më parë Rita i ka paralajmëruar fansat se është duke punuar për një projekt të ri muzikor, madje ka ndarë disa fotografi nga xhirimet.

A ka të bëjë stili i ri i flokëve me ndonjë pjesë të xhiruar për videoklipin e ri, mbetet të shihet.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Rita është ”You for me”, të cilën e ka publikuar më 13 gusht./21Media