Shkurte Fejza i kushton këngës nuses së djalit: Reja jem zemra jem

Një dhuratë të veçantë për  nusen e djalit e ka pasur Shkurte Fejza mbrëmë në dasmën madhështore të Arbrit dhe Erzës, shkruan rtv21.tv
Dhurata që Shkurta zgjodhi për nusen e djalin është një këngë me tekst mjaft emocinues për të cilin është kujdesur, Ilir Berani, shkruan rtv21.tv
Kënga nuk është publikuar ende në YouTube, por një video të publikuar në Facebook nga Iliri dëgjohet interpretimi i kësaj kënge nga Shkurta.
”Nga lotët e gëzimit fjalët s’di a më dalin, e kam ruajt këtë këngë për ditën kur ta martoj djalin”, një pjesë nga teksti i këngës./21Media

Back to top button