Shqetësime: Covid-19 po ikën, pasojat po vazhdojnë… (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Rriten kërkesat për trajtimin e pacientëve që kanë kaluar COVID-19.-Dr.Krasniqi: Lirimi i masave që është paralajmëruar duhet të jetë i respektueshëm

Në Klinikat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës gjithnjë e më shumë po vërehet shtimi i kërkesave të shërbimeve spitalore për pacientët që e kanë kaluar COVID-19. Por sa i përket rasteve klinike me koronavirus gjendja është e qetë dhe stabile. Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar, Valbon Krasniqi, thotë se masat e liruara duhet të respektohen nga të gjitha palët./21Media