Shtatë të arrestuar për 400 kg drogë (VIDEO)

 

Janë sekuestruar të holla, vetura dhe gjëra të tjera

Shtatë persona janë arrestuar pas sekuestrimit të 400 kilogramëve kokainë bëri të ditur Prokuroria dhe Policia e Kosovës në konferencë për media.Droga u kap në Lipjan në një kamion që mbante produkte mishi. Operacioni u krye në bashkëpunim ndërmjet policisë së Shqipërisë, policisë së Kosovës dhe policisë italiane./21Media

 

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button