Katër  burra me shtetësi të Shqipërisë janë përleshur fizikisht mes vete të shtunën në mbrëmje, në rrugën ”Remzi Hoxha”, Ferizaj.

Ndërkaq, një prej tyre është arrestuar dhe tre të tjerët kanë marrë ndihmë mjekësore.

”Si pasoj, tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa njeri prej tyre është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, është bërë e ditur në raportin e policisë./21Media