Shtyhet Finalja e Ligës së Kampionëve për këto arsye

1 min read

Finalja e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Real Madridit është shtyrë për 15 minuta.

Ajo ishte planifikuar të niste në orën 21:00, por fillimisht ishte shtyrë deri në 21:15.

Incidentet jashtë stadiumit “Stade de France” janë arsye e shtyrjes, ku tani UEFA ka vendosur ta shtyjë ndeshjen deri në ora 21:30./21Media