Shtyhet ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës ‘89

Ndeshja e xhiros së nëntë e Superligës së Kosovës mes Prishtinës e Trepçës ’89 edhe zyrtarisht është shtyrë.

Lajmin e ka bërë të ditur gjiganti kosovar, Prishtina, ku ka njoftuar se ndeshja kundër Trepçës ’89 është shtyrë për një afat të pacaktuar.

Ndeshja ishte paraparë të zhvillohet nesër në stadiumin “Fadil Vokrri”, por për shkak të gjendjes jo adekuate të fushës, ndeshja shtyhet nga Komisioni i Garave të FFK-së.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button