Shtyhet takimi, nuk procedohet demarkacioni

Shkak i shtyrjes mungesa e votave nga deputetet e koalicionit

Qeveria e Kosovës ka shtyrë takimin e paraparë për sot deri pas debatit dhe mocionit të mosbesimit ndaj qeverisë, i cili do të mbahet të mërkurën.  Zëdhënësi i Qeverisë, Arban Abrashi ka deklaruar se koalicioni i ka votat për ratifikimin  e demarkacionit./21Media

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button