Opozita: “Demarakacioni marrëveshje e vdekur”

Partitë opozitare thonë se qeveria dështoi në procedimin e demarkacionit

Pas shtyrjes së mbledhjes së qeverisë ku pritej të procedohej marrëveshja për demarkacionin, pasuan reagimet e partive opozitare. Vetëvendosje, AAK dhe Nisma për Kosovën, këtë mbledhje  e quajtën të dështuar, ndërsa demarkacionin marrëveshje të vdekur./21Media

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button