Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

Sonte në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit ka festë.

Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe, në të cilën ka mbledhur familjarët dhe shoqërinë.

Për këtë rast Shyhretja i ka dedikuar një këngë nipit të saj, Matinit.

Në këtë festë po marrin pjesë fytyra të njohur të showbizit./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Norik Uka (@norikuka)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Norik Uka (@norikuka)

Back to top button