Si u vlerësua ‘After Life 3’ nga kritikët e filmit?

1 min read

Vlerësimet e ‘përziera’ nuk e kanë penguar serinë e tretë të ‘After Life’ të arrijë numrin një në Netflix.

Sezoni i fundit i komedisë të njohur të Ricky Gervais u mirëprit nga fansat gjatë fundjavës, por shumë kritikë ishin më të vështirë në vlerësime.

James McMahon i NME, tha se shfaqja ishte “duke ecur mirë” në rishikimin e tij me katër yje.

Seria e tretë e ‘After Life’ aktualisht ka një rezultat prej 76% të audiencës në grumbulluesin e komenteve Rotten Tomatoes, por vetëm 33% rezultat mesatar nga kritikët, transmeton rtv21.tv

Seriali, i cili filloi në vitin 2019, në të cilën luan Tony Johnson, ndërsa ai përpiqet të pajtohet me vdekjen e gruas së tij nga kanceri.

Tony paraqitet sikur nuk ia ndjen fare çfarë njerëzit thonë dhe nuk ka kontroll mbi fjalët e veprat e tij.

Shumë kritikë të filmit, janë shprehur të zhgënjyer nga kjo seri e fundit, në krahasim me të parat e këtij seriali./21Media