Sinan Vllasaliu baba i lumtur, publikon fotografi të bukur me vajzën

1 min read

Këngëtari i hiteve të shumta Sinan Vllasaliu i lumtur dhe i gëzuar shfaqet në fotografinë e publikuar në Instagram.

Në këtë fotografi Sinani shihet në përqafimin e vajzës së tij Edonës. Komente të shumta Sinani pranoi nga fansat dhe kolegët e tij.

“Çika jem si shtatë djemë” është komenti që Sinan i e pranoi nga këngëtarja e njohur Gili.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu)

Kujtojmë se, tash e sa vite Sinani është i martuar me Teutën. /21Media