Skerdi e Kanita së shpejti vijnë me bashkëpunim

Artistët shqiptarë, Skerdi Ago dhe Kanita Suma së shpejti publikojnë projektin e parë bashkëpunim.
“Xhelozi” është titulluar kënga e cila ka bashkuar dyshen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)


Ndërkaq, Skerdi kishte publikuar ditë më parë një InstaStory ku kishte paralajmëruar se diçka e re po vjen, por nuk kishte zbuluar emrin e artitit/es.
Si Skerdi, ashtu edhe Kanita këtë vit kanë publikuar projekte muzikore që rezultuan të suksesshme, përfshirë këtu bashkëpunime.
Kujtojmë, Skerdi dhe Teuta sollën “M’ke rrejt”, e Kanita solli “Serenata Mexicana” në bashkëpunim me Havana./21Media

Back to top button