Skerdi paralajmëron këngën me Estton

1 min read

Këngëtari i mirënjohur, Skerdi ka treguar se bashkë me Estton e kanë finalizuar projektin e ri të titulluar “A ki ti zemër”. Ky projekt vjen edhe me një videoklip, ndërsa pritet të publikohet më 16 janar.

Skerdi dhe Estton përmes rrjeteve sociale kanë ndarë një pjesë të shkurtër të shkëputur nga videoklipi i ri, shkruan rtv21.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Kujtojmë se projekti i fundit i Skerdit ishte po ashtu një bashkëpunim me Kanitën.

Kënga “Xhelozia” u publikua në fund të dhjetorit dhe deri tani ka grumbulluar mbi një milion klikime në kanalin zyrtar në YouTube./21Media