Skerdi së shpejti vjen me dy bashkëpunime

1 min read

Artisti, Skerdi Ago së shpejti do të publikojë dy projekte të reja muzikore.

Vet Skerdi bëri të ditur se dy bashkëpunime me artistë emrat e të cilëve nuk i bëri të ditur, do të vijnë më shpejtë nga ç’mendoni.

Këtë vit siç duket Skerdi do ta përmbyllë me dy projekte të reja dhe kjo pas bashkëpunimit të fundit me artisten shqiptare, Teuta Selimi “M’ke rrejt”.

Skerdi numëron këngë hite, muzika e tij është e pëlqyer nga audienca, gjithashtu në kanalin zyrtar të Youtube, gjithmonë mbledhin miliona klikime./21Media