Smith për shuplakën që i dha komedianit amerikan: Po kaloja diçka atë natë..

Aktori Will Smith ka folur për herë të parë në një intervistë për skandalin e tij në Oscar.
Ai goditi shuplakë komedianin, Chris Rock. Ngjarja bëri bujë në botë.
“Po kaloja diçaka të natë.. jo kjo nuk e justifikon sjelljen time. Thjesht, humba”, tha Smith.
Smith hyri në sekën në ceremoninë e çmimeve dhe goditi Rock-un, pas shakasë së tij për gruan e Will.
Ai u shfaq në The Daily Shoë, për promovimin e filmit të tij “Emancipation” – i cili publikohet javën e ardhshme.
54 vjeçarit i është ndaluar pjesëmarrja në Oscars për 10 vjet./21Media

Back to top button