Sonte jepet “Club Albania” në Amfiteatrin e TKK-së

Sonte(29 nëntor) jepet shfaqja “Club Albania” në Amfiteatrin e Teatrit Kombëtar të Kosovës.

Në shfaqjen me regji të Fatos Berishës, luajnë aktorët Armond Morina, Ard Islami, Armend Smajli, Maylinda Kosumovic, Naim Berisha, Teuta Krasniqi dhe Ylber Bardhi.

“Club Albania”, bazuar në “Pas Vdekjes” – A.Z.Çajupi nis me fillim nga ora 20:00./21Media

Back to top button
close button