Sonte jepet repriza e shfaqjes “E vërteta”, në Gjilan

Sonte(19 dhjetor) do të jepet repriza e shfaqjës “E vërteta”, në Teatrin e Gjilanit.
Komedia nisë me fillim nga ora 20:00.
“E vërteta përballë ballafaqon dy çifte, të cilët gjatë jetës së tyre kanë humbur kuptimin e së vërtetës. Sa larg do të shkojnë ata për ta fshehur atë, kush tradhton kë, pse tradhtohet, kush është më i mirë në tenis, cila është e vërteta, a humbet ajo mes rreshtave apo thuhet, sa të dhemb dhe sa mund ta duroni të vërtetën”.. përshkruhet shfaqja.
Kjo shfaqje është me regji të Agon Myftarit./21Media 

Back to top button