Sonte publikohet kënga e Shkurte Fejzës dhe Aziz Dervishit

1 min read

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza sonte do ta publikojë këngën e radhës, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim me këngëtarin Aziz Derivishi.

Kënga titullohet “Ku je ti Kërçovë”, e cila do të publikohet në orën 20:00, shkruan rtv21.tv

Kështu ka informuar Shkurta në facebook, me ç’rast ka publikuar edhe disa imazhe të bukura.

Tekstin e këngës “Ku je ti Kërçovë” e ka shkruar Faruk Tasholli, ndërsa për muzikën është përkujdesur Naim Gjoshi./21Media