“Stiffler” mbyll shtatorin në Teatrin Oda

Shfaqja “Stiffler” do të jepet në dy data në Teatrin Oda.

Sipas njoftimit, datat e paracaktuara janë 29-30 shtator.

“Stiffler” e Doruntina Bashës, është me regji të Kushtrim Koliqit.

Në të dy datat, shfaqja nis në orën 20:00.

Në kuadër të programit të shfaqjeve për muajin shtator, “Burrnesha” po ashtu u dha më 24 shtator dhe do jepet edhe sonte, 28 shtator./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button