Suksesi i Renee-s i bëri bashkë Norën dhe Robertin

1 min read

 

Robert Berisha dhe Nora Istefi ka kohë që i kanë dhënë fund martesës, mirëpo kur vjen puna tek vajze e tyre Renee ata bashkohen.

Vajza e tyre sot e ka përfunduar ciklin e parashkollorit dhe në ceremoninë që është organizuar ishin të dy Nora dhe Roberti.

“Jeta ime, urime përfundimin e parashkollorit! Të dua…”, ka shkruar Nora krahas video së publikuar në Instagram, ku shihet Renee duke vallëzuar gjatë ceremonisë.

Nora gjithashtu ka publikuar një video ku shihet Roberti me Renee-n./21Media